Poloha

Malý ostrůvek s rozlohou 250m x 180m se nachází v Severním Male atolu, ve kterém se nachází i hlavní město Male. Na resort vás dopraví luxusní rychlá loď za cca 50 minut. I díky své velikosti je ideální pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené, doporučujeme zde pobyt především pro páry. Korálový útes s bohatým podmořským životem přímo vybízí ke šnorchlování.
Romantická dovolená s programem all inclusive.
  • 32kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

K vybavení resortu patří 2 restaurace a bar, restaurace jsou pod vedením skvělého šéfkuchaře, který připravuje jak místní tak mezinárodní speciality, možnost též zajištění privátní večeře na pláži. Dále pak obchod se suvenýry, stylový butik, knihovna, lázeňské centrum „Jiva” s bazénem, nabízející různé druhy masáží. Pro sportovní vyžití hotel poskytuje potápěčské centrum, centrum vodních sportů – jízda na banánu, šnorchlování, jízdu na katamaránu, na kánojích, windsurfing, stolní tenis, badminton, volejbal, fitness centrum. Resort Vám na požádání zajistí zajímavé výlety za poznáváním okolních ostrovů, noční rybaření, piknik na neobydleném ostrově Kudabandos a mnoho dalšího.

Ubytování a Stravování

Ubytování je zajištěno v plážových a vodních vilách, k dispozici jsou též plážové apartmány s bazénem a vlastním komorníkem. Moderní a prostorné pokoje jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, minibarem, trezorem, LCD TV, telefonem, vysoušečem vlasů a připojením k internetu. Stravování je zajištěno formou all inclusive s širokou nabídkou místních i mezinárodních alkoholických nápojů – bar je otevřen do půlnoci, minibar v pokojích je naplňován denně, v ceně pobytu je zahrnuta i romantická plavba při západu slunce, šnorchlovací vybavení, WiFi.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000