Poloha

Kouzelný ostrov Ko Samui leží ve vodách Jihočínského moře a je obklopen desítkami dalších, většinou neobydlených ostrůvků. Pobřeží je lemováno malebnými písčitými plážemi, nad nimiž se sklánějí tisíce palem. Nejkrásnější a také nejrušnější pláže ostrova – Chaweng a Lamai – leží na jihovýchodním pobřeží. Ko Samui je zárukou opravdu jedinečné dovolené, která bude plná exotické kultury Thajska, skvělé zábavy a nevšedních zážitků.
Dopřejte si dovolenou uprostřed jedinečné přírody.
  • 10kmletiště Ko Samui
  • 0mpláž
  • 10kmChaweng

Popis hotelu

Hotel W Retreat byl otevřen v červnu roku 2010 a nachází se na severním pobřeží ostrova Ko Samui uprostřed jedinečné přírody. Pro aktivní strávení dovolené je hostům k dispozici fitness centrum, vodní sporty - kajaking, jízda na vodním banánu či potápění nebo surfování, pro které jsou zde ideání podmínky. Můžete vyzkoušet jednu z tradičních i speciálních procedur v hotelovém Spa. Hlavní hotelová restaurace připravuje pokrmy mezinárodní kuchyně, Restaurant Namu je specializován na japonskou kuchyni, k malému občerstvení slouží bar u pláže, či W Lounge a SIP, kde jsou servírovány tapas a snacky. Nádherná soukromá pláž o délce 900m je přímo před resortem a patří k jedněm z mála, kde rozdíl výšky hladiny během přílivu a odlivu neovlivňuje možnost plavání v křišťálově čisté vodě.

Ubytování a stravování

Ubytování v resortu je zajištěno v 75 jednotkách "Retreats", pro každého z hostů vlastní malý kousek ráje. Retreats jsou postaveny v tradičním stylu, aby nerušeně zapadly do prostředí tropické okolní krajiny, speciálně navržený nábytek, soukromé terasy s bazény, úchvatné výhledy na moře, zemité dřevěné prvky, čisté linie, vše plně v souladu s přírodou. Součástí vybavení jsou minibary, TV s plochou obrazovkou, moderní ozvučení, luxusně zařízené koupelny a připojení na internet Wi-Fi. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné objednat polopenzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Ko Samui -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.