Poloha

Hotelový komplex se nachází u 350 metrů dlouhé soukromé pláže na Arabském poloostrově v emirátu Ras Al Khaimah, který sousedí s emiráty Fujairah, Sharjah a Umm al-Quawain. Nachází se v severní části Spojených arabských emirátů podél Arabského zálivu. Ras Al Khaimah je nejúrodnějším emirátem. Původní obyvatelé se živili rybolovem a pěstováním datlí. V současné době zde rostou luxusní hotelové resorty s udržovanými plážemi s bílým až nažloutlým pískem. Letiště v Dubaji je od hotelu vzdáleno přibližně 80km.
Luxusní hotel z řady známého hotelového řetězce.
  • 80kmletiště Dubaj
  • 26kmgolf
  • 95kmcentrum Dubaje

Popis hotelu

Ke sportovnímu vyžití patří venkovní bazén, tenisové kurty, lukostřelba, jízda na koni a vodní sporty na pláži včetně potápěčského centra. Nedaleko od hotelu se nachází dvě 18 jamková golfová hřiště. Na požádání hotel zajistí výlety, například výlet do pouště, za potápěním nebo oblíbené jeep safari. K relaxaci slouží lázně, jejichž součástí je tělocvična a relaxační a termální zóna. Pro děti je připraven mini klub.

Ubytování a stravování

Hostům je k dispozici celkem 10 restaurací a barů, kde je možné ochutnat arabskou, indickou, čínskou, středomořskou a asijskou kuchyni. Živou klavírní hudbu si mohou hosté poslechnout v lobby baru. V baru Camelia servírují nejlepší čase z celého světa. Samozřejmostí je bar u bazénu a na pláži. Ubytování je rozděleno na standardní pokoje, pokoje deluxe a suite. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a vanou, minibarem, mp3 přehrávačem, sat LCD TV, trezorem a přístupem na internet.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000