Poloha

Resort leží v jižní části ostrova, uprostřed stejnojmenného zálivu, mezi pobřežními městy Galle a Matara, asi 143km vzdálený od hlavního města Colomba. Díky nově otevřenému úseku dálnice Colombo-Galle, trvá cesta z letiště maximálně 2 až 2,5 hodiny. Neporušená příroda, klid a čistá pláž láká turisty toužící po odpočinku na krásném místě. Od listopadu do dubna můžete z lodě pozorovat velryby a delfíny, po celý rok pak rybařit nebo jen plachtit po zálivu. Potápěči si přijdou na své při prozkoumávání starých vraků, surfaři budou nadšeni dobrým přístupem a mělkostí moře, široká pláž s jemným pískem vyzývá každého k procházce, běhu či třeba k volejbalové hře.
klidná dovolená v resortu s českým managementem
  • 174kmletiště
  • 0mpláž
  • 35kmGalle

Popis hotelu

Hotel otevřený v roce 2008, zajímavostí je, že celý projekt je od začátku výstavby včetně samotného hotelového provozu pod vedením českého managementu. Nachází se zde hotelová restaurace hned vedle pláže s překrásným výhledem na oceán. Pečlivě vybraná celodenní nabídka na jídelním lístku zahrnuje především ryby a mořské plody, těstoviny, steaky, saláty a lákavé dezerty. Pokrmy jsou připravovány pouze z místních čerstvých surovin. Atmosféru umocňuje blízký kontakt s oceánem. Ideálním místem pro odpolední relaxaci je ceylonský čajový salónek s lahodným cejlonským čajem a s několika druhy výtečné Nespresso kávy, lázně s ajurvédskými a dalšími druhy masáží či venkovní bazén s jacuzzi.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 24 elegantními a prostornými pokoji, apartmá, bungalovy a zahradními vilkami s tradičními prvky srílanské architektury a s maximálním využitím teakového dřeva. Pokoje mají nádherný výhled na záliv a jsou vybaveny komfortními koupelnami s vysoušečem vlasů, klimatizací a stropním ventilátorem, telefonem, minibarem s mrazničkou, trezorem, špičkovým elektronickým vybavením, jenž zahrnuje plazmovou TV, DVD přehrávač, připojení na internet. Stravování je zajištěno formou snídaní, polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Colombo-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.