Popis teamu

West Ham United je anglickým fotbalovým klubem z východního Londýna, který byl založen již roku 1895 původně pod názvem Thames Iron Works. K největším úspěchům patří vítězství v Poháru vítězů pohárů v roce 1964. Při domácích zápasech hráče snadno rozeznáte dle fialovo-modrých dresů a hlasité podpory vyhlášených fanoušků na stadiónu Boylen Ground. Derby s ostatními londýnskými kluby jako je Chelsea nebo Arsenal jsou pro fanoušky opravdovým zážitkem.

Premier League

Anglická Premier League je nejstarší fotbalovou ligovou soutěží na světě - pod názvem Football League Firs Division byla založena již roku 1888. Nový formát soutěže používaný dodnes byl ustanoven v roce 1992. Spolu se španělskou a německou ligou tvoří trojlístek těch nejlepších na světě. Soutěž hraje 20 týmů v 38 zápasových kotlech a mezi největší favority patří Manchester United, Chelsea, Arsenal či Liverpool.

Termíny a ceny

CENY PRO SEZÓNU 2019/2020 JSOU NA VYŽÁDÁNÍ

Balíček služeb na osobu zahrnuje:

ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu Double Tree by Hilton Islington nebo v podobném, vstupenku na zápas v sektoru Alpari, pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku dle zákona 159/1999 Sb.

Balíček služeb nezahrnuje:

leteckou dopravu (na vyžádání zajistíme), komplexní cestovní pojištění, další fakultativní služby

Důležité upozornění

Pro závaznou objednávku je nutné složit zálohu ve výši 100%, po potvrzení ze strany Exclusive Travel Čedok jsou vstupenky (fotbalový balíček) nevratné a neměnné, potenciální storno je tak ve výši 100%.

POŘADATEL SOUTĚŽE SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY TERMÍNU A ČASU ZÁPASU, V DŮSLEDKU TAKOVÉ ZMĚNY NENÍ MOŽNÁ ŽÁDNÁ KOMPENZACE


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.