POLOHA

Exkluzivní hotelový resort The Westin Dragonara se nachází na vlastním poloostrově o rozloze 74 000m² v přímořské oblasti St. Julian. Je oázou luxusu a klidu, zároveň však vzdálený pouze několik kroků od centra města, které je dějištěm zábavy se spoustou obchodů a restaurací. Hlavní třída, která spojuje všechna zdejší atraktivní místa se nachází pouze 5 minut chůze od hotelu.
Ideální místo pro odpočinek i poznávání krás malebné Malty.
  • 11kmletiště Malta
  • 8kmValetta
  • 800mzáliv St.Julian´s

POPIS HOTELU

Hotel je postaven v typickém středomořském stylu, kde nechybí oblouky, sloupy a chrámové střechy, příjemným dojmem působí také vnitřní elegantní design. Hostům je k dispozici ubytování ve 340 pokojích různých typů. K příjemnému posezení láká 5 restaurací (v letním období jsou v provozu pouze dvě z nich), 2 snack bary a 3 bary, kde pravidelně hraje živá hudba. Součástí hotelu je dále prostorné fitness centrum, kosmetický salon, jeden vnitřní a dva venkovní bazény, dvě pláže, tenisové kurty, škola potápění a dětský klub "Westin". K dispozici je také soukromá nákupní hotelová promenáda a vlastní prestižní Casino.

UBYTOVÁNÍ

Prostorné klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou, televizí, trezorem, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, mají terasu s výhledem na moře.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.