poloha

Luxusní hotel s přátelskou a klidnou atmosférou, se nachází přímo u nádherné písečné pláže s tropickou zahradou. Hotel je od letiště vzdálen přibližně 20km, tzn. okolo 30 minut jízdy, od městečka Kuah, kde nalezneme obchody a zábavní podniky přibližně 3,5km a od nejbližšího golového hřiště necelých 10km.
Hotelu u 500m dlouhé písečné pláže.

popis hotelu

Během pobytu mohou hosté využít služeb některé z 5 hotelových restaurací, na požádání hotel připraví privátní romantickou večeři při západu slunce a dětská menu. Nejlepší koktejly je možné ochutnat v některém z místních barů. Ke sportovnímu vyžití slouží 500m dlouhá privátní pláž, bazén, fitness centrum, tenisové a squashové kurty, vodní sporty s certifikovaným potápěčským PADI centrem a s výukou tradičního způsobu rybaření. Relaxace je zajištěna v místním spa centru, které nabízí širokou nabídku procedur včetně luxusní mléčné koupele, hammam, ayurvedu a kosmetické centrum.

ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno do několika typů pokojů, od standardních až po 2 ložnicové suite a vily, které jsou moderně zařízené ve světlých barevných odstínech. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří satelitní LCD TV, DVD přehrávač, minibar, telefon, příslušenství na přípravu kávy a čaje, individuální klimatizace, pracovní stůl a balkon nebo terasa. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: Na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Langkawi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.