Poloha

Letovisko Costa Navarino se nachází na jihozápadním břehu Peloponésu v oblasti zvané Messinia. Oblast je jednou z nedotčených a dechberoucích destinací na pobřeží Středozemního moře s bohatou, více jak 4500 let starou, historií.
Vydejte se do řeckého ráje
  • 50kmletiště Kalamata
  • 8kmvesnička Gialova
  • 0mpláž
  • 350mgolf

Popis hotelu

Luxusní hotel, postavený v klasickém řeckém stylu, se nachází u nádherné písečné pláže cca 50 km od letiště Kalamata. V celém rezortu můžete během pobytu využít pět sladkovodních bazénů, restauraci Morias, bar s nabídkou sendvičů a sálátů, pool bar, dva bary na pláži, místní SPA centrum. Ke sportovním účelům slouží areál Navarino Dunes, kde mimo jiné je možnost i golfu.

Ubytování a stravování

Pro hosty hotelu je připraveno celkem 445 pokojů s možností výběru od základních deluxe pokojů s výhledem do zahrady až po Premium Infinity Suite s vlatním bazénem. Komfortně a elegantně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, WIFI internetem, mini barem, televizí se satelitním příjmem, rádiem a trezorem. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné si doobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: Na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha –  Kalamata (Costa Navarino) - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.