Poloha

Ostrov Phuket je současně i provincií a nachází se v jihozápadní části Thajska, omývá ho Andamanské moře a s pevninou je spojen mostem. Právem bývá ostrov nazýván "Perla jihu", členité pobřeží, které v sobě uzavírá tropickou vegetaci, skalnaté poloostrovy, vápencové útesy i široké pláže. Phuket má svou dominantu rovněž jako centrum potápění a řadí se mezi deset nejlepších míst na světě.
Vydejte se na ostrov Siray, který se nachází ve východní části provincie Phuket.
  • 37kmletiště Phuket
  • 7kmcentrum Phuket
  • 0mpláž

Popis hotelu

Klidný resort patřící do světového řetězce hotelů Starwoods se nachází na tropickém ostrově Siray ve východní části provincie Phuket a může se pochlubit nádhernými výhledy na oceán z každého pokoje a soukromou písečnou pláží. Ostrov je z města Phuket dostupný za pouhých 15 minut jízdy přes místní most. Budovy resortu jsou rozmístěny na kopci a zasazeny do nádherné, osvěžující zeleně. V resortu je hostům k dispozici 6 restaurací a barů, relaxační centrum "Heavenly Spa", které se rozkládá v 7 místnostech a 3 patrech, hosté mohou využít klidové zóny, parní lázeň, masážní lůžka, Ayurvédské procedury a několik dalších druhů thajských masáží. O nejmladší hosty ve věku 4-12 let se postará kvalifikovaný tým animátorů v dětském klubu. Pro aktivní odpočinek je tu fitness centrum, možnost nemotorizovaných vodních sportů, plážový volejbal či fotbal, cvičení jógy, pilates nebo hodiny windsurfingu.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, LCD televizory, přehrávečem DVD, bezdrátový vysokorychlostní přístup k internetu po celém areálu, balkony s panoramatickým výhledem na moře. Luxusnější vilky nabízejí navíc privátní bazény nebo střešní terasy, kde si budete moci vychutnat nádherný pohled na vlny oceánu. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné doobjednat polopenzi.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000