Poloha

Leží přímo na krásné bílé písečné pláži Laem Thong uprostřed tropického ráje na severu ostrova Phi Phi Don. Resort je vzdálen cca 80 minut od letiště Phuket ( cca 20 minut jízdy z letiště Phuket do přístavu Phuket a poté 1 hodinu jízdy člunem) . Dopravně je dostupný též z Krabi. Toto idylické místo s krásnou přírodou, kde se zastavil čas vybízí k relaxaci a strávení poklidné dovolené.
Poznejte přírodní krásy Thajska.
  • 80minletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Tento jedinečný komplex se rozprostírá na pozemku o rozloze 4 hektarů. Podél něj se táhne dlouhá pláž Laem Thong s jemným bílým pískem. Součástí hotelu jsou recepce, venkovní bazén, butik, wellness centrum Zeavola Spa s nabídkou tradičních procedur, je zde též sauna a parní lázeň. Pro milovníky sportu je k dispozici frisbee, plážový volejbal, řada vodních aktivit včetně potápění, kdy Phi Phi je považován za jednu z nejlepších potápěčských lokalit na světě. Stravovat se je možno ve dvou restauracích nabízejících jak tradiční thajskou kuchyni, tak mezinárodní.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v komplexu luxusních vilek vystavěných z teakového dřeva, které jsou citlivě zasazené do bujné vegetace. K dispozici jsou 4 kategorie Village Suite, Garden Suite, Beach Front Suite a Pool Villa Suite. Jejich exteriéry a interiéry jsou moderně zařízené, je však zřejmý tradiční thajský styl. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, DVD/CD přehrávačem, Wifi připojením, klimatizací, minibarem, trezorem telefonem a příslušenstvím pro přípravu kávy či čaje. Stravování je možné formou snídaní či polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Krabi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu. 


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.