Poloha

Pokud chcete okusit autentickou atmosféru Mauritia, je ubytování v hotelu Zilwa Attitude tím pravým pro Vás. Zilwa Attitude je situován na severním pobřeží ostrova v Kalodyne, v blízkosti rybářské vesnice Grand Gaube.Pobyt zde si můžete zpestřit několika výlety například návštěvou 15 km vzdálené Botanické zahrady sira Seewoosagur Ramgoolam.Jedna z nejznámějších botanických zahrad na ostrově se nachází v Pamplemousses, jež se rozkládá na ploše 33 ha. Zahrada byla v minulosti známá jako Mon Plaisir a je řazena mezi významné botanické světové zahrady. Největší atrakcí jsou zdejší obří lekníny, známé pod názvem Victoria Regia, jejichž květy mění barvu z bílé na růžovou.V botanické zahradě se nachází asi 500 druhů exotických rostlin plných pestrých barev a výrazných vůní.
autentická mauricijská atmosféra
  • 73kmletiště
  • 30kmPort Luis
  • 0mpláž
  • 32kmLegend Golf Course

Popis resortu

Čtyřhvězdičkový hotel Zilwa Attitude je velmi dobrou volbou k relaxaci a odpočinku. K zábavě a sportovnímu vyžití slouží 4 bazény (2 hlavní bazény, jeden bazén s dětskou částí a bazén na pláži), fitness, plážový volejbal, stolní tenis, tenis (osvětlený tenisový kurt), pétanque a vodní sporty (kajaky, šlapadla, windsurfing, kitesurfing, vodní pólo, katamarán, rybaření, loď s proskleným dnem a potápěčské centrum). Hotelovým hostům je k dispozici recepce, prádelna, butik, směnárna, půjčovna aut a skútrů, venkovní kino a konferenční místnost. Hotel pořádá animační programy a jednou týdně tradiční sega show. Pro děti 3-12 let je připraven mini-club „Ayo The Dodo“ .relaxovat můžete ve zdejších lázních Spa Attitude –lázeňské centrum s vlastní bylinkovou zahradou. Spa Attitude nabízí kompletní řadu masáží, péči o tělo, kosmetiku, hammam, Watsu bazén a ledovou fontánu.

Ubytování a stravování

K dispozici je 214 ubytovacích jednotek.Rustikální elegantní architektura a mauricijský design se odráží v interiérech pokojů rozdělených do 7mi kategorií-Superior pokoje (cca 35 m²), Couple pokoje (Couple Deluxe pokoje s výhledem na moře,cca 40 m²,Couple Junior Suite(cca50 m²) a Couple Privilege suite(cca 40 m², jacuzzi na terase) dále rodinné pokoje (cca 45 m², situované v přízemí),rodinné pokoje Deluxe (cca 50 m², 2 ložnice) a rodinná apartmá (cca 80 m²,2 pokoje spojené vstupní halou).Gurmáni mohou vybírat ze 6ti zdejších restauracích, Metisaz – mix kreolské, indické, asijské a evropské kuchyně. Karay – hlavní bufetová restaurace s výhledem na lagunu a pláž, každý večer jiný tématický bufet, Gran Zil – barbecue restaurace na pláži, Saté – indonéské speciality,otevřena na večeře. Siaw – sino-mauricijská kuchyně,čínská kuchyně a speciality z Woku, otevřena na večeře, škola mauricijské kuchyně,Lor Disab – plážová restaurace, večer pouze pro starší 16-ti let; Taba-J – snack bar, tradiční mauricijské palačinky, sendviče a panini, je zde servírován i odpolední čaj, koláče a další sladké pečivo. „Dine Around“ zve hosty k objevování různých kuchyní ve třech restauracích (večeře) – Karay, Saté a Siaw a Lor Disab.

Termíny a ceny

Letecká přeprava Praha - Mauricius - Praha: letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018